השותפים למקפצה

המקפצה היא מטה פעולה אזרחי, חברתי-עסקי, שמטרתו לקדם את ההשקעה הממשלתית בפיתוח מיומנויות עובדים. במקפצה משלבים כוחות – מעסיקים, ארגוני מעסיקים, ארגונים חברתיים, מוסדות לימוד, מומחים ומובילי דעת קהל.

ועדת ההיגוי

שותפים במטה

ועדת ההיגוי

קרן רשי
צורים יוצרים מציאות
ויצו העולמית
קרן ביחד
קרן פידליו

שותפים במטה

קמח קידום מקצועי חרדי
לוגו פרוג הבית של היוצרים
לוגו כיוון
אלפנאר
צעירים מרכזי צעירים בישראל
מתחברים ללמוד לעשות להשפיע
לוגו מונה - המקפצה - 121 מנוע לשינוי חברתי
אורט
התאחדות המלאכה והתעשייה בישראל
מכללת ארז
ציונות 2000 לאחריות חברתית
הפורום הכלכלי חברתי
התאגדות לחינוך מבוגרים בישראל
התאחדות התעשיינים בישראל
קונסול מאיצים עסקים
לוגו ישקר

שותפים מומחים

בועז צפריר - יו"ר המקפצה

כיום מנכ״ל קבוצת ממן, ובעבר שימש כמנכ״ל רכבת ישראל. לפני כן כיהן כמנכ"ל חברות תעשייתיות בארץ ובחו״ל במשך שנים רבות. במקביל, במהלך השנים יוזם ומעורב בהכשרות מקצועיות והשמה עם שורה של גופים עסקיים וממשלתיים. בין היתר, הוא שותף לג׳וינט-תבת בפיתוח מסלולים חדשניים לפיתוח מיומנויות עובדים.

דיתה ברוניצקי

מראשונות נשות העסקים והיזמות בישראל, זוכת פרס ישראל לתעשייה ביחד עם בעלה יהודה ברוניצקי. השניים הקימו את קבוצת אורמת, המובילה בעולם באנרגיה גיאוטרמית. בני הזוג הקימו גם בית ספר צמוד למפעל ללימודים טכנולוגיים, אורט אורמת. דיתה פעילה כיום ציבורית בתחום החינוך וההשכלה הטכנולוגית במטרה לקדם את התעשייה הישראלית: היא חברה בוועדות והנהלות ציבוריות שונות בתחום, והיתה חברה בוועדה הממשלתית לבחינת שוק העבודה העתידי בשנת 2030.

דליה נרקיס

לשעבר יו"ר קבוצת "מנפאואר ישראל" ומנהלת אזור מדינות אגן הים התיכון במנפאואר העולמית, מומחית בשוק העבודה. בשנת 1990 הצטרפה לחברת "מנפאואר", בתחילה כמנהלת מכירות ארצית ובהמשך כמנכ"לית החברה. דליה חברה כיום בדירקטוריונים של חברת שטראוס, חברת ישראכרט והחברה למתנ״סים. היא מרצה בפורומים מגוונים על עולם העבודה המשתנה ושוק העבודה העתידי, וכן היתה חברה בוועדה הממשלתית לבחינת שוק העבודה העתידי בשנת 2030.

השותפים מספרים