אל תצביעו לפני שתקראו את זה

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

יקרות ויקרים, רגע לפני שנלך שוב לקלפי, עשינו עבורכם ניתוח של הבטחות הבחירות החברתיות. ומה מתברר? שההבטחות להשקעות חברתיות מרקיעות שחקים. 

במאמר שפרסמתי היום ב״דעות ידיעות״ אני מנתחת את הסוגיות וההבטחות. כך למשל, מתברר שמשבר הדיור הוא הסוגיה החברתית היחידה שכל המפלגות מבטיחות שיטפלו בה. מערכת הבריאות והגיל הרך הם הבאים בתור מבחינת כמות המפלגות שמתחייבות לקדם אותן. כמובן שלכל אחת רעיונות משלה. מה בדיוק? ואלו עוד הבטחות חברתיות מעניינות הובטחו?

מוזמנים לקרוא את התמצית במאמר ואת ההרחבה בניתוח המלא באתר שלנו.

כתבה ידיעות אחרונות טלי ניר בין מילים למציאות

מה מכל זה יתממש אחרי הבחירות כבר תלוי מאד ביחסי הכוח הפוליטיים, במי שירכיבו את הממשלה הבאה, ובעיקר בנו – אזרחי ואזרחיות המדינה ומידת הלחץ הממוקד שנפעיל עליהם.

בשביל זה אנחנו הקמנו את 121, כדי שיחד נפעיל את הלחץ באופן ממוקד ואסטרטגי.

אחרי שתוקם ממשלה, נצטרך אתכם יותר מתמיד לעבודה משותפת. אז תתכוננו. מה שכן, טוב שיש לנו כבר שורה של הבטחות, ציטוטים וצילומי וידאו כדי לחזור ולבדוק עם נבחרינו – עוד שנה, שנתיים ושלוש – ולדרוש מימוש.

אז אל תצביעו לפני שתקראו. אבל תצביעו!

בברכת שתהיה לנו כבר ממשלה, טלי

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

להפסיק את חנק מחירי הדירות בישראל

כאן זה בית?

על מחירי הדיור מדברים בלי הפסקה כבר מ-2011. בעיקר על הפער העצום בין מחירי הדיור לבין גובה ההכנסה המשפחתית. בממשלה האחרונה הונהגה תוכנית ״מחיר למשתכן״.

לקריאה »

תגובות