הטלטלה הפוליטית לא תעצור אותנו

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

קרות ויקרים,

הטלטלה הפוליטית עלולה לעכב תוכניות חברתיות שונות, כמו הרפורמה המתגבשת בימים אלה במערך התעסוקה הלאומי. מדובר ברפורמה שאנו פועלים לקידומה זה חודשים ארוכים, יחד עם עשרות הארגונים החברתיים והעסקיים השותפים ב״מקפצה – המטה להשקעה במקצועות המחר״.

למרות זאת, הסנוניות הראשונות כבר יצאו לדרך: יותר הכשרות מקצועיות איכותיות בשותפות עם מעסיקים ומלגות קיום למשתתפים בהכשרות מקצועיות.

רוצים לדעת עוד?

שמחים להזמין אתכם לכנס ZOOM שאנו מארגנים ובו תוכלו לקבל את כל המידע החדש. כנס "המקפצה", בשיתוף עם האגף להכשרה מקצועית במשרד הכלכלה וג'וינט-תבת, יתקיים ביום שלישי הבא, 12/4/2022, בשעה 20:30.

לכנס נרשמו כבר יותר מ-800 משתתפים, ואתם מוזמנים להפיץ את הבשורה הלאה ולהיות הראשונים לשמוע, בין השאר, על מנוע חיפוש והתאמה חדש להכשרות מקצועיות.

בכנס יסבירו ראשי אגף ההכשרות ותבת: אילו הכשרות מקצועיות קיימות, איך מוצאים אותן, איך מתקבלים, איך מקבלים מימון לקורס ובאיזה סכום, מי זכאי למלגת דמי קיום במהלך הקורס ועוד.

במהלך הכנס נזמין אתכם להגיב בצ'אט ולהעלות שאלות נוספות שתרצו לקבל עליהן מענה!

יום שלישי, 12/4/2022, בשעה 20:30.
*ללא עלות, מותנה בהרשמה מראש.

מחכים לראותכם,

צוות 121

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

תגובות