זה המקום להתעדכן ולהרחיב את הידע על מדיניות חברתית כלכלית.

הטלטלה הפוליטית לא תעצור אותנו

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

קרות ויקרים,

הטלטלה הפוליטית עלולה לעכב תוכניות חברתיות שונות, כמו הרפורמה המתגבשת בימים אלה במערך התעסוקה הלאומי. מדובר ברפורמה שאנו פועלים לקידומה זה חודשים ארוכים, יחד עם עשרות הארגונים החברתיים והעסקיים השותפים ב״מקפצה – המטה להשקעה במקצועות המחר״.

למרות זאת, הסנוניות הראשונות כבר יצאו לדרך: יותר הכשרות מקצועיות איכותיות בשותפות עם מעסיקים ומלגות קיום למשתתפים בהכשרות מקצועיות.

רוצים לדעת עוד?

שמחים להזמין אתכם לכנס ZOOM שאנו מארגנים ובו תוכלו לקבל את כל המידע החדש. כנס "המקפצה", בשיתוף עם האגף להכשרה מקצועית במשרד הכלכלה וג'וינט-תבת, יתקיים ביום שלישי הבא, 12/4/2022, בשעה 20:30.

לכנס נרשמו כבר יותר מ-800 משתתפים, ואתם מוזמנים להפיץ את הבשורה הלאה ולהיות הראשונים לשמוע, בין השאר, על מנוע חיפוש והתאמה חדש להכשרות מקצועיות.

בכנס יסבירו ראשי אגף ההכשרות ותבת: אילו הכשרות מקצועיות קיימות, איך מוצאים אותן, איך מתקבלים, איך מקבלים מימון לקורס ובאיזה סכום, מי זכאי למלגת דמי קיום במהלך הקורס ועוד.

במהלך הכנס נזמין אתכם להגיב בצ'אט ולהעלות שאלות נוספות שתרצו לקבל עליהן מענה!

יום שלישי, 12/4/2022, בשעה 20:30.
*ללא עלות, מותנה בהרשמה מראש.

מחכים לראותכם,

צוות 121

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

פרסומים נוספים

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

עשוי לעניין אותך...

תגובות

איך את ואתה יכולים להפוך שותפים לשינוי?

התמיכה שלך מאפשרת לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות חקיקה ומדיניות, להעלות את המודעות הציבורית לנושאים שבהם הן עוסקות, ולשכנע את שרי הממשלה, חברי הכנסת והדרג המקצועי הבכיר לפעול לשינויים בסוגיות חברתיות רחבות – שינויים שישפרו לטובה את חייהם של מאות אלפי ישראלים ויבטיחו את עתידנו כחברה בעלת חוסן פנימי ולכידות, שמעניקה לפרט שוויון הזדמנויות ומחויבת לערכים הבסיסיים של צדק חברתי.

הצטרפו אלינו, ויחד נהפוך את המדינה שלנו למקום שטוב יותר לחיות בו – לכולם!

בחרו בסכום לתרומה חודשית מתחדשת