הרב דר רפי פוירשטיין

הרב רפי פוירשטיין

הרב ד"ר רפי פוירשטיין הוא נשיא מכון פוירשטיין, שיוסד עלידי אביו המנוח פרופ' ראובן פוירשטיין. המכון משמש כמרכז לחינוך, טיפול ומחקר בינלאומי ומתבסס על  שיטה ייחודית לזיהוי הפוטנציאל ויכולת הלמידה של כל אחד ואחת. הרב פוירשטיין למד פסיכולוגיה ופילוסופיה באוניברסיטה העברית והשלים את התואר והדוקטורט באוניברסיטת 'פריז 8' בצרפת, וכך החלה דרכו כמומחה בתחום ההתפתחותי-קליני.

בשנת 1993 הצטרף הרב פוירשטיין לצוות המכון והתמחה בעיקר בתחום האבחון הדינמי. במהלך השנים פיתח שיטות התערבות ואבחון נוספות ופורצות דרך בתחום והיה שותף בכתיבה של ספרות ומאמרים בתחום ההתערבות-הקוגניטיבית, קידום אנשים עם מוגבלויות והאבחון הדינמי.

במהלך עבודתו במכון פיתח הרב פוירשטיין שיטות התערבות למניעת טעויות אנוש במגזר העסקי, פעל לשילוב אוכלוסיות המגיעות מרקע תרבותי שונה, קידם את הכנסת תחום תהליכי חשיבה ולמידה למערכת החינוך בישראל ובעולם ועוד.

בנוסף לפעילויותיו המקצועיות, הרב פוירשטיין הוא פעיל חברתי החותר לצמצום פערים בחברה הישראלית ולשילובם של בעלי מוגבלויות בחברה. פעילותו חורגת מגבולות  ישראל והוא משמש כמנהיג בינלאומי בתחום באמצעות 80 הסניפים של המכון הפזורים בכ-40 מדינות.

אחת הפעילויות המשמעותיות הנוספות בהן עסק הרב פוירשטיין הייתה הקמת ארגון "צהר", יחד עם הרב דוד סתיו והרב יצחק להמן, בשנת 1995. מטרת הארגון (שהוקם לאחר רצח יצחק רבין), הייתה לייצר זהות יהודית משותפת לכלל החברה הישראלית.

בנוסף לתפקידיו במכון, משמש פוירשטיין גם כרב הקהילה הדתית-לאומית "הר נוף" בירושלים.

האנשים של 121

הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחומים שונים, כנדרש לעבודת מדיניות שהיא רב-מקצועית במהותה. יחד עם המומחים המתנדבים במועצה הציבורית שלנו, אנו מדייקים את העבודה ומרחיבים את מוטת ההשפעה שלנו.

צוות הארגון

טלי ניר

מנכ״לית 121

רועי מאור

מנהל פיתוח מדיניות

ליאת עילם

מנהלת שותפויות

שניר שפר

מנהל גיוס משאבים ודיגיטל

רוני זילכה

חוקרת מדיניות

חמוטל דגני

דוברת ויועצת תקשורת

מיטל שושן

מעצבת גרפית ומאיירת

המועצה הציבורית

רינה מצליח
יוסי קוצ׳יק

מיטל בנשק

יוסף זעירא

הרב רפי פוירשטיין

במבי צורי

איתן זינגר
נסרין חדאד חאג׳ יחיא

דוד בן גיגי

גרניט אלמוג – ברקת

זיוה מקונן דגו

שושי שטוב

איריס פריד-מייזל

אילן קרוון

רינה מצליח
יוסי קוצ׳יק

מיטל בנשק

יוסף זעירא

הרב רפי פוירשטיין

במבי צורי

איתן זינגר
נסרין חדאד חאג׳ יחיא

דוד בן גיגי

שושי שטוב

גרניט אלמוג – ברקת

זיוה מקונן דגו

איריס פריד-מייזל

אילן קרוון

אנו מאמינים כי כולנו יחד יכולים להיות חבר הכנסת ה-121 ולהביא לקידום התשתיות החברתיות למאה ה-21.