הרב דר רפי פוירשטיין

הרב רפי פוירשטיין

הרב ד"ר רפי פוירשטיין הוא נשיא מכון פוירשטיין, שיוסד עלידי אביו המנוח פרופ' ראובן פוירשטיין. המכון משמש כמרכז לחינוך, טיפול ומחקר בינלאומי ומתבסס על  שיטה ייחודית לזיהוי הפוטנציאל ויכולת הלמידה של כל אחד ואחת. הרב פוירשטיין למד פסיכולוגיה ופילוסופיה באוניברסיטה העברית והשלים דוקטורט באוניברסיטת 'פריז 8' בצרפת.

בשנת 1993 הצטרף הרב פוירשטיין לצוות המכון והתמחה בעיקר בתחום האבחון הדינמי. במהלך השנים פיתח שיטות התערבות ואבחון נוספות ופורצות דרך בתחום והיה שותף בכתיבה של ספרות ומאמרים בתחום ההתערבות-הקוגניטיבית, קידום אנשים עם מוגבלויות ושיטת האבחון הדינמי.

במהלך עבודתו במכון פיתח הרב פוירשטיין שיטות התערבות למניעת טעויות אנוש במגזר העסקי, פעל לשילוב אוכלוסיות המגיעות מרקע תרבותי שונה, קידם את הכנסת תחום תהליכי חשיבה ולמידה למערכת החינוך בישראל ובעולם ועוד. פעילותו חורגת מגבולות  ישראל והוא משמש כמנהיג בינלאומי בתחום באמצעות 80 הסניפים של המכון הפזורים בכ-40 מדינות.

בנוסף, הרב פוירשטיין הוא פעיל חברתי החותר לצמצום פערים בחברה הישראלית ולשילובם של בעלי מוגבלויות בחברה.  בין השאר הרב פוירשטיין היה ממקימי ארגון "צהר", יחד עם הרב דוד סתיו והרב יצחק להמן. מטרת הארגון (שהוקם לאחר רצח יצחק רבין), הייתה לייצר זהות יהודית משותפת לכלל החברה הישראלית.

האנשים של 121

הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחומים שונים, כנדרש לעבודת מדיניות שהיא רב-מקצועית במהותה. יחד עם המומחים המתנדבים במועצה הציבורית שלנו, אנו מדייקים את העבודה ומרחיבים את מוטת ההשפעה שלנו.

צוות הארגון

מנכ״לית 121

משנה למנכ"לית ומנהל פיתוח מדיניות

סמנכ"לית פעילות ושותפויות

מנהל קידום מדיניות וקשרי ממשל

רכזת קידום מדיניות ואקטיביזם

רכזת גיוס משאבים

חוקרת מדיניות

מנהל ניו מדיה

רכזת שטח ושותפים

רכזת מנהלה ופיתוח ארגוני

מעצבת גרפית ומאיירת

המועצה הציבורית

אנו מאמינים כי כולנו יחד יכולים להיות חבר הכנסת ה-121 ולהביא לקידום התשתיות החברתיות למאה ה-21.