יואב שכטר

מומחה למדיניות ציבורית ועוסק בתחום הלובי בשלושת העשורים האחרונים. ליואב תואר ראשון ביחסים בינ"ל מהאוניברסיטה העברית, תואר שני באותו תחום מאוניברסיטת אמסטרדם ותואר שלישי במדע המדינה מבית הספר הלונדוני לכלכלה (London School of Economics and Political Science – LSE). את הדוקטורט הקדיש יואב לחקר קבוצות אינטרס בתחום תעשיית התרופות והדרך בה חברות אלה משפיעות על המדיניות הציבורית באיחוד האירופי.

עם סיום האלף האחרון, יואב יזם והקים את ארגון "פארמה ישראל" המאגד בארץ את חברות התרופות הרב-לאומיות להן נציגויות בארץ. מאז 2004, יואב ממלא תפקידים שונים בחברת התרופות MSD ובכללן ניהול התקשורת, המדיניות הציבורית, והאחריות התאגידית ב-MSD ישראל וב-MSD רוסיה. במסגרת תפקידו ב-MSD ישראל, יזם והקים את שתוף הפעולה בין החברה לבין יד שרה – פרויקט שהוצג בכנסת כמודל לשיתוף פעולה מסחרי-פרטי. יואב גם היה אחראי על המדיניות הציבורית והתקשורת באזור אסיה והמזרח התיכון ובכללם מדינות כמו אוסטרליה, הודו, דרום קוריאה, יפן, סין, רוסיה, ערב הסעודית, טאיוון, ועוד. כיום יואב מנהל מרכז מצוינות גלובאלי בחברת Merck & Co Inc. ובו הוא בוחן טכנולוגיות חדשות לשימוש החברה בתחום המדיניות הציבורית.

יואב נשוי לטל ואב גאה לנעמי הסטודנטית ומיקה החיילת.

האנשים של 121

הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחומים שונים, כנדרש לעבודת מדיניות שהיא רב-מקצועית במהותה. יחד עם המומחים המתנדבים במועצה הציבורית שלנו, אנו מדייקים את העבודה ומרחיבים את מוטת ההשפעה שלנו.

צוות הארגון

מנכ״לית 121

משנה למנכ"לית ומנהל פיתוח מדיניות

סמנכ"לית פעילות ושותפויות

מנהל קידום מדיניות וקשרי ממשל

רכזת קידום מדיניות ואקטיביזם

רכזת גיוס משאבים

חוקרת מדיניות

מנהל ניו מדיה

רכזת שטח ושותפים

רכזת מנהלה ופיתוח ארגוני

מעצבת גרפית ומאיירת

המועצה הציבורית