זה המקום להתעדכן ולהרחיב את הידע על מדיניות חברתית כלכלית.

מה הכי חשוב לך לקדם בכנסת הבאה?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

יקרות ויקרים, בחום הקיץ ובמערכת בחירות שעוסקת בפרסונות, נדחקים לשוליים נושאים חברתיים בוערים שמשפיעים על החיים של כולנו. כדי לעורר את השיח לכיוון הזה, יצאנו לדרך עם קמפיין חדש, "הבחירה החברתית", במסגרתו בדקנו מה מבטיחה כל מפלגה בנושאים החברתיים-כלכליים.

קודם כל, מוזמנים לבדוק במיפוי ההבטחות הגדול במה בוחרות המפלגות לעסוק ובמה לא? למי יש תוכנית מפורטת ועל מה? ומה נשמע כמו הבטחה לגמרי לא ברורה?

במסגרת הקמפיין, יצרנו שיתוף פעולה גם עם חדשות 12, שם אנו מפרסמים מדי שבוע ניתוח של הבטחות הבחירות השונות לגבי סוגיה חברתית בוערת. הניתוח כולל את פירוט ההבטחות בסוגיה, נתונים, עלויות וההערכה שלנו לגבי הסיכויים לתזוזה.

בשבועיים האחרונים פורסמו הניתוחים שעשינו להבטחות הבחירות על החינוך בגיל הרך ועל הצפיפות בבתי החוליםגם באתר וגם במהדורה המרכזית. השבוע יפורסם הניתוח שלנו להבטחות על קצבאות הזקנהממש מוזמנים לקרוא ולצפות.

כמובן שהשאלה הגדולה היא מה יקרה אחרי הבחירות, כי המבחן האמיתי מתחיל רגע אחרי ההשבעה לכנסת. מה שבטוח הוא שאנחנו נהיה שם כדי לעקוב ולדאוג לקדם את הנושאים המרכזיים. אך לשם כך, אנו זקוקים לכם! בשלב זה, ממש נשמח שתמקדו אותנו לגבי מה הכי חשוב לכם שיקודם בכנסת הבאה. 

מיד אחרי הבחירות נזדקק לעזרתכם בהנעת השינויים החברתיים-כלכליים שחשובים לכולנו.

המשך קיץ נעים וקריר ככל שניתן, טלי ניר מנכ"לית 121

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

פרסומים נוספים

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

עשוי לעניין אותך...

תגובות

איך את ואתה יכולים להפוך שותפים לשינוי?

התמיכה שלך מאפשרת לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות חקיקה ומדיניות, להעלות את המודעות הציבורית לנושאים שבהם הן עוסקות, ולשכנע את שרי הממשלה, חברי הכנסת והדרג המקצועי הבכיר לפעול לשינויים בסוגיות חברתיות רחבות – שינויים שישפרו לטובה את חייהם של מאות אלפי ישראלים ויבטיחו את עתידנו כחברה בעלת חוסן פנימי ולכידות, שמעניקה לפרט שוויון הזדמנויות ומחויבת לערכים הבסיסיים של צדק חברתי.

הצטרפו אלינו, ויחד נהפוך את המדינה שלנו למקום שטוב יותר לחיות בו – לכולם!

בחרו בסכום לתרומה חודשית מתחדשת