מה הכי חשוב לך לקדם בכנסת הבאה?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

יקרות ויקרים, בחום הקיץ ובמערכת בחירות שעוסקת בפרסונות, נדחקים לשוליים נושאים חברתיים בוערים שמשפיעים על החיים של כולנו. כדי לעורר את השיח לכיוון הזה, יצאנו לדרך עם קמפיין חדש, "הבחירה החברתית", במסגרתו בדקנו מה מבטיחה כל מפלגה בנושאים החברתיים-כלכליים.

קודם כל, מוזמנים לבדוק במיפוי ההבטחות הגדול במה בוחרות המפלגות לעסוק ובמה לא? למי יש תוכנית מפורטת ועל מה? ומה נשמע כמו הבטחה לגמרי לא ברורה?

במסגרת הקמפיין, יצרנו שיתוף פעולה גם עם חדשות 12, שם אנו מפרסמים מדי שבוע ניתוח של הבטחות הבחירות השונות לגבי סוגיה חברתית בוערת. הניתוח כולל את פירוט ההבטחות בסוגיה, נתונים, עלויות וההערכה שלנו לגבי הסיכויים לתזוזה.

בשבועיים האחרונים פורסמו הניתוחים שעשינו להבטחות הבחירות על החינוך בגיל הרך ועל הצפיפות בבתי החוליםגם באתר וגם במהדורה המרכזית. השבוע יפורסם הניתוח שלנו להבטחות על קצבאות הזקנהממש מוזמנים לקרוא ולצפות.

כמובן שהשאלה הגדולה היא מה יקרה אחרי הבחירות, כי המבחן האמיתי מתחיל רגע אחרי ההשבעה לכנסת. מה שבטוח הוא שאנחנו נהיה שם כדי לעקוב ולדאוג לקדם את הנושאים המרכזיים. אך לשם כך, אנו זקוקים לכם! בשלב זה, ממש נשמח שתמקדו אותנו לגבי מה הכי חשוב לכם שיקודם בכנסת הבאה. 

מיד אחרי הבחירות נזדקק לעזרתכם בהנעת השינויים החברתיים-כלכליים שחשובים לכולנו.

המשך קיץ נעים וקריר ככל שניתן, טלי ניר מנכ"לית 121

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

ברוכה הבאה 2019!

ש אנשים שהמוטו שלהם הוא להנמיך ציפיות, כדי לא להתאכזב. יש את אלו שאומרים שהם לא מצפים לשום דבר, שזה בעיני לא אנושי ולא באמת

לקריאה »

תנו לנו צדק חברתי, לא צדקה

בשנתיים האחרונות חווינו משבר אחר משבר: משבר פוליטי, משבר בריאותי, משבר כלכלי, משבר תעסוקתי. תחושת החוסן האישי של רובנו התערערה. כעת, כאשר הגל החמישי של

לקריאה »

תגובות