היי, התחלנו להניע! ואנו צריכים את עזרתך – מניעים תעסוקה וצמיחה

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

חברות וחברים יקרים, תודה גדולה על התמיכה שלכם - בזכותכם הצטרפו לדף של 121 בפייסבוק כבר יותר מ-1,500 חברים! וקיבלנו המון הצעות לפגישות, לפרויקטים, להתנדבות ולעזרה מסוגים שונים. בבקשה תמשיכו, כי רק עם הסיוע שלכם נצליח לקדם תשתיות חברתיות טובות יותר עבור כולנו.

אחד התחומים שהכי מעסיקים אותנו הוא ההשקעה הממשלתית בפיתוח מיומנויות עובדים לעולם העבודה שמשתנה כל הזמן. בחודש החולף סיימנו לגבש טיוטת הצעה לשינויים משמעותיים במערך הממשלתי בתחום זה, אחרי מחקר שכלל, בין היתר, ראיונות עם עשרות בעלי עניין בתחום. הפצנו את טיוטת ההצעות להערות של ארגונים חברתיים, מפעילי הכשרות מקצועיות, ארגוני עובדים, ארגוני מעסיקים ועוד. אם גם לכם יש עניין בתחום ורוצים לתת אינפוט להצעות שלנו – אנא תכתבו אלי ונעביר אליכם את המסמכים.

בנוסף, אנו עובדים על קמפיין שמטרתו להפחית את הקיצוץ בקצבת הזקנה ליוצאות לעבודה בין הגילאים 62-70. לשם כך, אנו זקוקים לנשים שעובדות בגיל הזה וקצבתן מקוצצת (או שהן עובדות פחות ממה שהן רוצות, בגלל שקצבתן תקוצץ אם יעבדו יותר). אז אם זה רלבנטי לכן או למישהי שאתם מכירים, אנא תנו לנו את הפרטים שלה. הנה קישור ישיר לטופס להשארת פרטים.

פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי

דרושות עדויות: בני ובנות הגיל השלישי וחוששים לפגיעה בקצבת הזקנה שלכם אם תעבדו?

נשמח לשמוע על רעיונות לשינויים חברתיים נחוצים בתחומי התעסוקה, הבריאות, החינוך והרווחה ולענות לשאלות שלכם.
 
שיהיה סוף אוגוסט נעים, עד כמה שאפשר בחום הזה.

מלא תודה, טלי ניר מנכ"לית 121 מנוע לשינוי חברתי
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

תגובות