איך נקדם שינויים חברתיים עם כל ממשלה שתוקם?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

יקרות ויקרים,אנחנו מאמינים שבשביל לשנות - צריך לעבוד בגדול. שכדי להצליח - צריך לייצר ערך.

שני מיליון משקי בית במצטבר נחשפו לניתוחים שערכנו בעמותת 121 להבטחות המפלגות בנושאים החברתיים השונים, ושודרו במהדורת חדשות 12.
 
מתחילת אוגוסט ועד הבחירות באמצע ספטמבר פרסמנו באתר ובמהדורה המרכזית של החדשות שישה ניתוחים לפתרונות שהציעו המפלגות השונות לחינוך לגיל הרך, לצפיפות בבתי החולים, לצורך בהעלאת קצבאות הזקנה, למשבר הדיור, לשיעור הנמוך של תעסוקת חרדים וערבים ולטיפול בעוני.
 
המטרה הייתה לעורר תשומת לב ציבורית להבטחות של הפוליטיקאים בנושאים שהכי משפיעים על החיים של כולנו. היה חשוב לנו שכל אחת ואחת ידעו, ובהמשך ישאלו את נבחריהם בכנסת מה קורה עם מה שהם הבטיחו.
 
למעלה מ-30,000 גולשים קראו את הניתוחים שלנו באתר מאקו/ חדשות 12, כשני מיליון בתי אב צפו בהם במהדורות שמונה, וכ-125,000 נחשפו לפרסומיהם בפייסבוק.

בעידן שבו המאבק על תשומת הלב של כולנו קשה מאד, צריך לדעת לייצר ערך כדי להגיע למדורות השבט עם המטרות שלנו. הרקע של אנשי 121 נותן לנו את היכולת לעשות זאת. כך, בחודש החולף היינו שותפים גם לסדרת כתבות של 24 שעות בידיעות אחרונות על תעסוקת מבוגרים.

כי לנו ברור שצריך לייצר אימפקט ציבורי ותקשורתי כדי ליצור מחויבות של מקבלי החלטות, והבנה של הציבור לגבי הסוגיות החברתיות.

אנו מאמינים שלכל אחד מאיתנו יש אחריות. כולנו חברי הכנסת ה-121, ורק ביחד נצליח.

אנו מזמינים אתכם לעבוד איתנו בארבע השנים הקרובות – ברשתות החברתיות, בכנסת, בתקשורת ובאירועים ציבוריים – כדי להזכיר לנבחרי הציבור מה הם הבטיחו ולמען מי הם אמורים לעבוד.

מחכים לכן ולכם. שתהיה לכולנו שנה מוצלחת ממש,

טלי ניר מנכ"לית 121 מנוע לשינוי חברתי

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

תגובות