זקוקים לסיוע שלך למען מובטלי הקורונה

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

יקרות ויקרים,

האם אתם מכירים מובטלים שרוצים לשדרג את יכולותיהם המקצועיות ולעבור הכשרה או הסבה מקצועית בשנה הקרובה? בין אם מדובר בכם ובין אם מדובר באנשים שאתם מכירים – חברים, בני משפחה, שכנים או קולגות לשעבר – שרוצים ללמוד קורס מקצועי במימון או בסבסוד המדינה, המייל הזה מיועד לכם ולהם ונשמח אם תעבירו אותו הלאה.

המטרה חשובה וקריטית וכדי לקדם אותה אנו זקוקים לעזרתכם הפעילה:
בואו להסביר לשרים למה דחוף שיתחילו לשתף פעולה למען הצעד שיתרום לכם באופן אישי ולשוק העבודה בכלל, בואו לישיבות בוועדות הכנסת, בואו לראיונות בתקשורת (אפשר גם בעילום שם).

השותפות שהקמנו, המקפצה, שבה חברים למעלה מ-40 ארגונים עסקיים וחברתיים, מחויבת לגרום לכנסת ולממשלה להוציא את תחום ההכשרות מהקיפאון העמוק. כבר בתקופת הסגר הראשון הצלחנו לשכנע את הממשלה בצורך החיוני הזה, ואכן אושר תקציב להכשרות בסך מאות מיליוני שקלים – אך מחלוקת פוליטית בין שר האוצר כ"ץ לשר העבודה שמולי מונעת את העברת הכספים.

התוצאה אבסורדית:
דווקא השנה משתתפים פחות מ-4,000 איש ואישה בהכשרות מקצועיות בסבסוד המדינה – השיעור הנמוך ביותר בכל הזמנים.

אבל אנחנו לא מוותרים להם! 

אנו מנהלים ללא הרף פגישות ושיחות עם הדרג המקצועי והדרג הפוליטי במשרדי האוצר והעבודה, יוצרים לחץ תקשורתי על מקבלי ההחלטות ומנסים לגייס את תמיכת הציבור למאבק.

אתם מוזמנים לקרוא את הפרסומים האחרונים שיזמנו: התחקיר המצוין של גלובס בסופ״ש האחרון, שמספק תמונה רחבה של המצב; המאמר שלי בגלובס; התגובה שלנו לתוכנית "הרזה" ששרי האוצר והכלכלה מקדמים; המאמר של דני גיגי, מנהל הפעילות הציבורית שלנו, בדה מארקר; וכמובן – הפוסטים שלנו ברשתות החברתיות

מוכנים להצטרף ולקחת חלק במאבק?
ספרו לנו כיצד תרצו לסייע, השאירו פרטים כאן.
ניתן להשיב למייל זה או בכתובת: [email protected]

וגם הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו, שיש בה גם הרבה מידע על מעט הקורסים שכן מתקיימים בסבסוד המדינה: קורסים מקצועיים במימון המדינה

 
מחכים לכם! 

המשך שבוע טוב, 

טלי ניר

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

ברוכה הבאה 2019!

ש אנשים שהמוטו שלהם הוא להנמיך ציפיות, כדי לא להתאכזב. יש את אלו שאומרים שהם לא מצפים לשום דבר, שזה בעיני לא אנושי ולא באמת

לקריאה »

תגובות