מה הדרך שלך להגשים חלום מקצועי?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

זוכרים את המקפצה? כמעט חצי שנה עברה מהפגישה הראשונה עם השותפים הראשונים שלנו ועד לחדר העמוס אתמול ביותר מ-20 ראשי ארגונים ועוד לא מעט מומחים ואנשי שטח שהצטרפו ל״מקפצה - המטה להשקעה במקצועות המחר״.

זה היה כינוס ראשון של כל השותפים והשותפות, שמבינים כמונו עד כמה חשוב שמדינת ישראל תשקיע בפיתוח מיומנויות עובדים למאה ה-21. לא רק במי שאינם עובדים, אלא גם במי שעובדים ורוצים להתפתח מקצועית, אבל לא בלימודים אקדמיים.

הכי נהניתי מזה שכולם בחדר רצו לדבר!

הרגשתי שהנושא בעצמותיהם, כמו שבעצמותינו ב-121. דיברנו על המטרה, על איך צריך להראות מערך רחב של קורסים, מי צריך להפעיל אותם, ומה צריך לקרות כדי שמעסיקים ייקחו חלק מרכזי בהעברת הידע. דיברנו גם על הצורך לשכנע את הציבור ומקבלי ההחלטות שזהו נושא בוער ברמה הלאומית, מפתח לצמיחה עבור מאות אלפים ועבור החברה בכללותה.

עד כמה נמוכה היום ההשקעה בלימוד מיומנויות לעבודה? השורה התחתונה היא המדינה משקיעה רק 2% מהסבסוד של לימודים באקדמיה בלימודים של בני 18 ומעלה מחוץ לאקדמיה ולמכללות הטכנולוגיות. ראו בתרשים את הפירוט.

כל הנוכחים בחדר אתמול דיברו, וכל אחד מהם הוסיף ערך, ידע, ניסיון, תובנה שמחדדים אותנו. בזכות הדברים שנאמרו אני בטוחה שנצליח לגבש הצעה טובה יותר. בזכות השותפות אני בטוחה שגם אם זה ייקח זמן, בסוף נגיע למטרה.
 
קיץ קל ככל האפשר שיהיה, טלי ניר מנכ"לית 121 מנוע לשינוי חברתי

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

איך את ואתה יכולים להפוך שותפים לשינוי?

התמיכה שלך מאפשרת לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות חקיקה ומדיניות, להעלות את המודעות הציבורית לנושאים שבהם הן עוסקות, ולשכנע את שרי הממשלה, חברי הכנסת והדרג המקצועי הבכיר לפעול לשינויים בסוגיות חברתיות רחבות – שינויים שישפרו לטובה את חייהם של מאות אלפי ישראלים ויבטיחו את עתידנו כחברה בעלת חוסן פנימי ולכידות, שמעניקה לפרט שוויון הזדמנויות ומחויבת לערכים הבסיסיים של צדק חברתי.

הצטרפו אלינו, ויחד נהפוך את המדינה שלנו למקום שטוב יותר לחיות בו – לכולם!

בחרו בסכום לתרומה חודשית מתחדשת

עוד עדכונים שיעניינו אותך...

תגובות