מה הדרך שלך להגשים חלום מקצועי?

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

זוכרים את המקפצה? כמעט חצי שנה עברה מהפגישה הראשונה עם השותפים הראשונים שלנו ועד לחדר העמוס אתמול ביותר מ-20 ראשי ארגונים ועוד לא מעט מומחים ואנשי שטח שהצטרפו ל״מקפצה - המטה להשקעה במקצועות המחר״.

זה היה כינוס ראשון של כל השותפים והשותפות, שמבינים כמונו עד כמה חשוב שמדינת ישראל תשקיע בפיתוח מיומנויות עובדים למאה ה-21. לא רק במי שאינם עובדים, אלא גם במי שעובדים ורוצים להתפתח מקצועית, אבל לא בלימודים אקדמיים.

הכי נהניתי מזה שכולם בחדר רצו לדבר!

הרגשתי שהנושא בעצמותיהם, כמו שבעצמותינו ב-121. דיברנו על המטרה, על איך צריך להראות מערך רחב של קורסים, מי צריך להפעיל אותם, ומה צריך לקרות כדי שמעסיקים ייקחו חלק מרכזי בהעברת הידע. דיברנו גם על הצורך לשכנע את הציבור ומקבלי ההחלטות שזהו נושא בוער ברמה הלאומית, מפתח לצמיחה עבור מאות אלפים ועבור החברה בכללותה.

עד כמה נמוכה היום ההשקעה בלימוד מיומנויות לעבודה? השורה התחתונה היא המדינה משקיעה רק 2% מהסבסוד של לימודים באקדמיה בלימודים של בני 18 ומעלה מחוץ לאקדמיה ולמכללות הטכנולוגיות. ראו בתרשים את הפירוט.

כל הנוכחים בחדר אתמול דיברו, וכל אחד מהם הוסיף ערך, ידע, ניסיון, תובנה שמחדדים אותנו. בזכות הדברים שנאמרו אני בטוחה שנצליח לגבש הצעה טובה יותר. בזכות השותפות אני בטוחה שגם אם זה ייקח זמן, בסוף נגיע למטרה.
 
קיץ קל ככל האפשר שיהיה, טלי ניר מנכ"לית 121 מנוע לשינוי חברתי

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

תגובות