החקיקה עברה בכנסת! המפוטרים מקבלי הקצבאות יקבלו דמי אבטלה

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

יקרים ויקרות, סוף סוף, לאחר שלושה חודשים של מאבק מתמשך, תוקן העוול הנורא שנעשה ל-40,000 מפוטרים מקבלי קצבאות. אתמול לפנות בוקר הצביעו חברי הכנסת ואישרו את תיקוני החקיקה שקידמנו, שמאשרים להם דמי אבטלה מלאים מאמצע מרץ ועד סוף יוני.

השאלה הגדולה כעת היא תוך כמה זמן יועבר הכסף. מנכ״ל ביטוח לאומי הבטיח בדיון בכנסת שזה יקח 12-14 ימים, ואנו כבר בדיאלוג עמם כדי לוודא שזה יקרה. 

הצדק הפעם הושג בזכותכם – שסייעתם בשליחת מיילים, בכתיבה ברשתות החברתיות ובראיונות לתקשורת, ובזכות עשרות התארגנויות וארגונים חברתיים ועיתונאים לוחמים, שלקחו חלק במאבק המשותף הזה. תודה מעומק הלב! זה לא היה קורה בלעדי המאמץ המשותף של כולנו.

המערכה הזו הצליחה, ואנו עוברים למערכה הבאה: דמי אבטלה מלאים גם אחרי יוני. לאור המצב במשק והתמשכות הליכי החקיקה, אנו מתכוונים לדרוש מהממשלה כבר כעת תיקון חוק, שיבטיח דמי אבטלה לכל מי שלא יחזור לעבודה עד אחרי החגים.

נצטרך לעבוד יחד, ויתכן שהרבה יותר קשה, כדי שזה יקרה. אחרי שנקבל תשובות ראשונות לפניות שלנו, נעדכן אתכם לגבי ההמשך.

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שפתחנו לקידום הנושא.

שוב, תודה גדולה שסייעתם וברכות לכולנו, 
 
צוות 121 – מנוע לשינוי חברתי: ללי, רועי, שניר, דני וטלי

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

מה החלום שלך ל-2021?

יקרות ויקרים, לחבר ולהניע – זו המשימה שלנו.  לחבר בין הציבור והצרכים החברתיים והכלכליים שלו לבין מקבלי ההחלטות. להניע מודעות ועשייה למילוי הצרכים הללו. השנה האיומה שקיבלה

לקריאה »

תגובות