זה המקום להתעדכן ולהרחיב את הידע על מדיניות חברתית כלכלית.

טכנאי המזגנים שהפך לטבח

ירון בן יאיר (45), אב לארבעה מקריית שמונה, טכנאי מזגנים בעברו, מצא את עצמו מחפש קריירה חדשה בתל אביב בעקבות הפינוי בזמן המלחמה. לאחר שעבר כמה דירות שכורות, החליט ירון לממש חלום ישן ופתח עסק בתחום המזון (ערוץ 13)
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

ירון הוא רק דוגמה אחת לאוכלוסייה גדולה שנפגעה תעסוקתית בעקבות המלחמה. ביניהם מפונים, נפגעים בפעולות איבה, מילואימניקים, בעלי עסקים שהתמוטטו. מדובר בעשרות אלפי אנשים שנאלצים להתמודד עם אתגרים גדולים בתחום התעסוקה.

מפרוץ המלחמה, אנחנו פועלים יחד עם שותפינו בפרויקט "המקפצה" לקידום הכשרות מקצועיות איכותיות בסבסוד המדינה, כדי לסייע למפונים כמו ירון שנאלצים להתמודד עם אתגר נוסף – הסבת מקצוע.

צפו בירון וטלי ניר, מנכ"לית עמותת 121, משתפים על הקושי, פעילות העמותה והדרישה מהמדינה לפתח הרבה יותר מענים למי שזקוק לסיוע תעסוקתי.

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

פרסומים נוספים

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

עשוי לעניין אותך...

תגובות

איך את ואתה יכולים להפוך שותפים לשינוי?

התמיכה שלך מאפשרת לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות חקיקה ומדיניות, להעלות את המודעות הציבורית לנושאים שבהם הן עוסקות, ולשכנע את שרי הממשלה, חברי הכנסת והדרג המקצועי הבכיר לפעול לשינויים בסוגיות חברתיות רחבות – שינויים שישפרו לטובה את חייהם של מאות אלפי ישראלים ויבטיחו את עתידנו כחברה בעלת חוסן פנימי ולכידות, שמעניקה לפרט שוויון הזדמנויות ומחויבת לערכים הבסיסיים של צדק חברתי.

הצטרפו אלינו, ויחד נהפוך את המדינה שלנו למקום שטוב יותר לחיות בו – לכולם!

בחרו בסכום לתרומה חודשית מתחדשת