ברוכה הבאה 2019!

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

ש אנשים שהמוטו שלהם הוא להנמיך ציפיות, כדי לא להתאכזב. יש את אלו שאומרים שהם לא מצפים לשום דבר, שזה בעיני לא אנושי ולא באמת אפשרי. יש לי ציפיות גבוהות. מאמינה שנכון לכוון לירח ומקסימום להסתפק באיזה כוכב.

השנה שהסתיימה אתמול היתה שנה מדהימה. שנה של בניה של התינוקת החדשה שלנו, עמותת 121 – מנוע לשינוי חברתי. שנה של המון המון היכרויות חדשות. שנה של יצירת שותפויות עם גופים ואנשים טובים ומרגשים. שנה של מחקר ושל תרגום החלומות להצעות קונקרטיות ולתוכניות עבודה.

מ-2019 אני מצפה שנצליח לתרגם את החלומות גם להישגים. שנצליח להדביק כמה שיותר אנשים בהתלהבות שלנו וברעיונות שלנו לשיפורים חברתיים. הסרת חסמים לתעסוקת מבוגרים והשקעה ממשלתית בפיתוח מיומנויות עובדים הם היעדים שכבר מאד ברור לנו מה צריך לעשות אחרת כדי לאפשר ליותר אנשים עבודה שמאפשרת להם פרנסה בכבוד. יעדים נוספים עוד בשלב בניית השותפויות.

אני יודעת שזו תהיה שנה של עבודה קשה, מסביב לשעון. ת׳כלס, מתה על זה. הבחירות הן תקופה מעולה להתארגן ולהכין את עצמנו למושב הבא, ואני יודעת שננצל את הזמן הזה כמו שצריך. אם יש לכם פנאי לסייע: ברשתות החברתיות, במחקר, בצילום ובחיבורים, אנא דברו איתנו!

אני מאחלת לכולנו שהשנה החדשה תביא גם מזל, מרכיב הכרחי לחיים. מצפה ומייחלת לשנה מוצלחת, ושנהנה מלא מהדרך.

Go Go 2019! 

שנה טוב, טלי ניר מנכ"לית 121 מנוע לשינוי חברתי

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

קורס מכללת גל - אתר המקפצה
פרויקט תעסוקה בגיל השלישי 121 מנוע לשינוי חברתי
ילדים בגילאי לידה עד שלוש בגן

תרומה ל-121 משמעה השקעה אישית שלך בעתיד המדינה ובתשתיות החברתיות שלה.

תעסוקה, בריאות, חינוך, דיור ורווחה הן התשתיות החברתיות של המדינה. חיזוק משמעותי שלהן יושג באמצעות שורה ארוכה של חוקים וצעדים ממשלתיים. כדי להניע החלטות אלה, דרוש גוף מקצועי שמתמחה ביצירת מהלכים אסטרטגיים ולחץ ציבורי משמעותי על הממשלה והכנסת.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! התרומות שלכם מאפשרות לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות מדיניות ולשכנע מקבלי ההחלטות לפעול בשורה של יעדים חברתיים, שישנו את החיים של מאות אלפים.

עשוי לעניין אותך...

להבטיח עתיד לילדינו

עד כמה אתם מתוסכלים ממערכת החינוך? עד כמה אתם חרדים לעתיד ילדינו מבחינה תעסוקתית? התחושה הזו שמערכת החינוך משקיעה מיליארדים, אך לא באמת נותנת מענה

לקריאה »

תגובות