זה המקום להתעדכן ולהרחיב את הידע על מדיניות חברתית כלכלית.

ברוכה הבאה 2019!

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

ש אנשים שהמוטו שלהם הוא להנמיך ציפיות, כדי לא להתאכזב. יש את אלו שאומרים שהם לא מצפים לשום דבר, שזה בעיני לא אנושי ולא באמת אפשרי. יש לי ציפיות גבוהות. מאמינה שנכון לכוון לירח ומקסימום להסתפק באיזה כוכב.

השנה שהסתיימה אתמול היתה שנה מדהימה. שנה של בניה של התינוקת החדשה שלנו, עמותת 121 – מנוע לשינוי חברתי. שנה של המון המון היכרויות חדשות. שנה של יצירת שותפויות עם גופים ואנשים טובים ומרגשים. שנה של מחקר ושל תרגום החלומות להצעות קונקרטיות ולתוכניות עבודה.

מ-2019 אני מצפה שנצליח לתרגם את החלומות גם להישגים. שנצליח להדביק כמה שיותר אנשים בהתלהבות שלנו וברעיונות שלנו לשיפורים חברתיים. הסרת חסמים לתעסוקת מבוגרים והשקעה ממשלתית בפיתוח מיומנויות עובדים הם היעדים שכבר מאד ברור לנו מה צריך לעשות אחרת כדי לאפשר ליותר אנשים עבודה שמאפשרת להם פרנסה בכבוד. יעדים נוספים עוד בשלב בניית השותפויות.

אני יודעת שזו תהיה שנה של עבודה קשה, מסביב לשעון. ת׳כלס, מתה על זה. הבחירות הן תקופה מעולה להתארגן ולהכין את עצמנו למושב הבא, ואני יודעת שננצל את הזמן הזה כמו שצריך. אם יש לכם פנאי לסייע: ברשתות החברתיות, במחקר, בצילום ובחיבורים, אנא דברו איתנו!

אני מאחלת לכולנו שהשנה החדשה תביא גם מזל, מרכיב הכרחי לחיים. מצפה ומייחלת לשנה מוצלחת, ושנהנה מלא מהדרך.

Go Go 2019! 

שנה טוב, טלי ניר מנכ"לית 121 מנוע לשינוי חברתי

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

פרסומים נוספים

אתם הכוח שלנו לשנות!

תמכו בשינוי שאנו מקדמים,
הצטרפו לקהילה של 121 וקחו חלק בעשייה משמעותית לתיקון חברתי:

הפרויקטים שלנו

עשוי לעניין אותך...

תגובות

איך את ואתה יכולים להפוך שותפים לשינוי?

התמיכה שלך מאפשרת לנו לגייס שותפים, לחקור ולפתח הצעות חקיקה ומדיניות, להעלות את המודעות הציבורית לנושאים שבהם הן עוסקות, ולשכנע את שרי הממשלה, חברי הכנסת והדרג המקצועי הבכיר לפעול לשינויים בסוגיות חברתיות רחבות – שינויים שישפרו לטובה את חייהם של מאות אלפי ישראלים ויבטיחו את עתידנו כחברה בעלת חוסן פנימי ולכידות, שמעניקה לפרט שוויון הזדמנויות ומחויבת לערכים הבסיסיים של צדק חברתי.

הצטרפו אלינו, ויחד נהפוך את המדינה שלנו למקום שטוב יותר לחיות בו – לכולם!

בחרו בסכום לתרומה חודשית מתחדשת